MENU

Przedstawiciele medyczni

Jeżeli chcą Państwo dokładnie zapoznać się z ofertą współpracy w zakresie oferowanych przez nas usług, prosimy o kontakt bezpośrednio z regionalnym przedstawicielem medycznym.

 

 

 

Region Mazowiecki

 

Katarzyna Wróblewska, tel. 795 582 621
e-mail: katarzyna.wroblewska@synevo.pl

Kamil Wadziński, tel. 503 345 018
e-mail: kamil.wadzinski@synevo.pl

Damian Szostek, tel. 795 336 341
e-mail: damian.szostek@synevo.pl

Izabela Kołodziejska, tel. 539 349 141
e-mail: izabela.kolodziejska@synevo.pl

 

Region Łódzki i Świętokrzyski

 

Maciej Łabuda, tel. 609 917 704
e-mail: maciej.labuda@synevo.pl

Kamil Dziubecki, tel. 736 224 986
e-mail: kamil.dziubecki@synevo.pl

Agnieszka Lefik, tel. 506 228 742
e-mail: agnieszka.lefik@synevo.pl

 

Region Małopolski

 

Michał Sukienniczak, tel. 506 475 280

e-mail: michal.sukienniczak@synevo.pl

Kamil Baran, tel. 609 322 276
e-mail: kamil.baran@synevo.pl

 

Region Lubelski i Podkarpacki

 

Katarzyna Wróblewska, tel. 795 582 621

e-mail: katarzyna.wroblewska@synevo.pl

Katarzyna Markowska, tel. +48 795 337 565
e-mail: katarzyna.markowska@synevo.pl

 

Region Śląski

 

Michał Sukienniczak, tel. 506 475 280
e-mail: michal.sukienniczak@synevo.pl

Lilianna Morawska, tel. 509 139 094
e:mail: lilianna.morawska@synevo.pl

Joanna Kurzawska, tel. 728 333 423
e-mail: joanna.kurzawska@synevo.pl

 

Region Dolnośląski

 

 

Michał Sukienniczak, tel. 506 475 280
e-mail: michal.sukienniczak@synevo.pl

Ewa Kostuj-Niczyj, tel. 601 953 388
e-mail: ewa.kostuj-niczyj@synevo.pl

 

Region Wielkopolski

 

Marcin Jankowiak, tel. 609 917 709
e-mail: marcin.jankowiak@synevo.pl

Wiesław Kalupa, tel. 661 912 412
e-mail: wieslaw.kalupa@synevo.pl

Radosław Szczęsny, tel. 661 912 399
e-mail: radoslaw.szczesny@synevo.pl

 

Region Lubuski i Zachodnio-pomorski

 

 

Marcin Jankowiak, tel.: +48 609 917 709
e-mail: marcin.jankowiak@synevo.pl

Mariola Dubanowicz, tel. 795 366 296
e-mail: mariola.dubanowicz@synevo.pl

 

Region Kujawsko-pomorski

 

Marcin Łobodziński, tel. 538 272 066
e-mail: marcin.lobodzinski@synevo.pl

Arkadiusz Hamerla, tel. 538 272 036
e-mail: arkadiusz.hamerla@synevo.pl

Adrian Zawadzki, tel. 607 307 509
e-mail: adrian.zawadzki@synevo.pl

 

Region Pomorski i Warmińsko-mazruski

 

Maciej Marciniak, tel. 517 339 446
e-mail: maciej.marciniak@synevo.pl

Katarzyna Bobryk, tel. 883 364 443
e-mail: katarzyna.bobryk@synevo.pl